KONST / Litografier / Färglitografi 13431061
nr 1343 1061
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 269/275, Slussen. Motivet: 36x56cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 19:30:32
24/8 19:25:32
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist